UP4B-3R3-R EATON
  • Part Number: UP4B-3R3-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 11A 5.7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP4B-3R3-R EATON
    UP4B-3R3-R EATON
    UP4B-3R3-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP4B-3R3-R is described as FIXED IND 3.3UH 11A 5.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"