UP4B-330-R EATON
  • Part Number: UP4B-330-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 33UH 3.7A 52 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP4B-330-R EATON
    UP4B-330-R EATON
    UP4B-330-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP4B-330-R is described as FIXED IND 33UH 3.7A 52 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"