UP4B-150-R EATON
  • Part Number: UP4B-150-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 15UH 5.5A 23 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP4B-150-R EATON
    UP4B-150-R EATON
    UP4B-150-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP4B-150-R is described as FIXED IND 15UH 5.5A 23 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F