UP4B-100-R EATON
  • Part Number: UP4B-100-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP4B-100-R EATON
    UP4B-100-R EATON
    UP4B-100-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP4B-100-R is described as FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.