UP3B-680-R EATON
  • Part Number: UP3B-680-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 68UH 1.6A 155.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP3B-680-R EATON
    UP3B-680-R EATON
    UP3B-680-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP3B-680-R is described as FIXED IND 68UH 1.6A 155.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.