UP3B-4R7-R EATON
  • Part Number: UP3B-4R7-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.5A 11.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP3B-4R7-R EATON
    UP3B-4R7-R EATON
    UP3B-4R7-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP3B-4R7-R is described as FIXED IND 4.7UH 6.5A 11.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"