UP3B-470-R EATON
  • Part Number: UP3B-470-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 47UH 1.9A 108.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP3B-470-R EATON
    UP3B-470-R EATON
    UP3B-470-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP3B-470-R is described as FIXED IND 47UH 1.9A 108.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM