UP3B-220-R EATON
  • Part Number: UP3B-220-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 22UH 3.1A 49 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP3B-220-R EATON
    UP3B-220-R EATON
    UP3B-220-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP3B-220-R is described as FIXED IND 22UH 3.1A 49 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG