UP3B-1R0-R EATON
  • Part Number: UP3B-1R0-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 1UH 12.5A 3.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP3B-1R0-R EATON
    UP3B-1R0-R EATON
    UP3B-1R0-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP3B-1R0-R is described as FIXED IND 1UH 12.5A 3.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM