UP2UC-6R8-R EATON
  • Part Number: UP2UC-6R8-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP2UC-6R8-R EATON
    UP2UC-6R8-R EATON
    UP2UC-6R8-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP2UC-6R8-R is described as FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.