UP2UC-4R7-R EATON
  • Part Number: UP2UC-4R7-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP2UC-4R7-R EATON
    UP2UC-4R7-R EATON
    UP2UC-4R7-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP2UC-4R7-R is described as FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK