UP2UC-470-R EATON
  • Part Number: UP2UC-470-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP2UC-470-R EATON
    UP2UC-470-R EATON
    UP2UC-470-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP2UC-470-R is described as FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.