UP2UC-220-R EATON
  • Part Number: UP2UC-220-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP2UC-220-R EATON
    UP2UC-220-R EATON
    UP2UC-220-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP2UC-220-R is described as FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE