UP2B-4R7-R EATON
  • Part Number: UP2B-4R7-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 16.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP2B-4R7-R EATON
    UP2B-4R7-R EATON
    UP2B-4R7-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP2B-4R7-R is described as FIXED IND 4.7UH 5.5A 16.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL