UP2B-331-R EATON
  • Part Number: UP2B-331-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 330UH 676MA 878.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP2B-331-R EATON
    UP2B-331-R EATON
    UP2B-331-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP2B-331-R is described as FIXED IND 330UH 676MA 878.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.