UP2B-221-R EATON
  • Part Number: UP2B-221-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 220UH 773MA 671.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP2B-221-R EATON
    UP2B-221-R EATON
    UP2B-221-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP2B-221-R is described as FIXED IND 220UH 773MA 671.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.