UP2B-151-R EATON
  • Part Number: UP2B-151-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 150UH 1A 410 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP2B-151-R EATON
    UP2B-151-R EATON
    UP2B-151-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP2B-151-R is described as FIXED IND 150UH 1A 410 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK