UP1B-4R7-R EATON
  • Part Number: UP1B-4R7-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.2A 54.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP1B-4R7-R EATON
    UP1B-4R7-R EATON
    UP1B-4R7-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP1B-4R7-R is described as FIXED IND 4.7UH 2.2A 54.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.