UP1B-2R2-R EATON
  • Part Number: UP1B-2R2-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.1A 36.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP1B-2R2-R EATON
    UP1B-2R2-R EATON
    UP1B-2R2-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP1B-2R2-R is described as FIXED IND 2.2UH 3.1A 36.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.