UP1B-101-R EATON
  • Part Number: UP1B-101-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 100UH 470MA 1.11 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP1B-101-R EATON
    UP1B-101-R EATON
    UP1B-101-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP1B-101-R is described as FIXED IND 100UH 470MA 1.11 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"