UP0.4C-330-R EATON
  • Part Number: UP0.4C-330-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 33UH 640MA 560 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP0.4C-330-R EATON
    UP0.4C-330-R EATON
    UP0.4C-330-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP0.4C-330-R is described as FIXED IND 33UH 640MA 560 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.