UP0.4C-221-R EATON
  • Part Number: UP0.4C-221-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 220UH 250MA SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP0.4C-221-R EATON
    UP0.4C-221-R EATON
    UP0.4C-221-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP0.4C-221-R is described as FIXED IND 220UH 250MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE