SF320SH5X5 EATON
  • Part Number: SF320SH5X5
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: SHAFT, 320MM (12.6 IN), USE W/ SELECTORHANDLES FOR R5/R9, 5X5
  • Category: Isolator Switches
  • Status:
  • More about SF320SH5X5 EATON
    SF320SH5X5 EATON
    SF320SH5X5 is manufactured by EATON and is categorized in the Isolator Switches category. SF320SH5X5 is described as SHAFT, 320MM (12.6 IN), USE W/ SELECTORHANDLES FOR R5/R9, 5X5. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Isolator Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Isolator Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM