SF320PH10X10 EATON
  • Part Number: SF320PH10X10
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: Shaft, 320mm (12.6in), Use with Size 1 or 2 Pistol Handle, 10X10
  • Category: Isolator Switches
  • Status:
  • More about SF320PH10X10 EATON
    SF320PH10X10 EATON
    SF320PH10X10 is manufactured by EATON and is categorized in the Isolator Switches category. SF320PH10X10 is described as Shaft, 320mm (12.6in), Use with Size 1 or 2 Pistol Handle, 10X10. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Isolator Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Isolator Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE