SF150SH5X5 EATON
  • Part Number: SF150SH5X5
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: SHAFT, 150MM (6.0 IN), USE W/ SELECTOR HANDLES FOR R5/R9, 5X5
  • Category: Isolator Switches
  • Status:
  • More about SF150SH5X5 EATON
    SF150SH5X5 EATON
    SF150SH5X5 is manufactured by EATON and is categorized in the Isolator Switches category. SF150SH5X5 is described as SHAFT, 150MM (6.0 IN), USE W/ SELECTOR HANDLES FOR R5/R9, 5X5. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Isolator Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Isolator Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE