SD6030-7R8-R EATON
  • Part Number: SD6030-7R8-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 7.8UH 2.38A 53 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SD6030-7R8-R EATON
    SD6030-7R8-R EATON
    SD6030-7R8-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. SD6030-7R8-R is described as FIXED IND 7.8UH 2.38A 53 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.