RL1011-471-R EATON
  • Part Number: RL1011-471-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 470UH 601MA 843 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RL1011-471-R EATON
    RL1011-471-R EATON
    RL1011-471-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. RL1011-471-R is described as FIXED IND 470UH 601MA 843 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK