RL1011-181-R EATON
  • Part Number: RL1011-181-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 181UH 959MA 330 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RL1011-181-R EATON
    RL1011-181-R EATON
    RL1011-181-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. RL1011-181-R is described as FIXED IND 181UH 959MA 330 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.