PTR030V0600-BK1 EATON
  • Part Number: PTR030V0600-BK1
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: PTC RESET FUSE 30V 6A RADIAL
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK