PTR016V1300-BK1 EATON
  • Part Number: PTR016V1300-BK1
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: PTC RESET FUSE 16V 13A RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS