PTR016V0185-BK EATON
  • Part Number: PTR016V0185-BK
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: PTC RESET FUSE 16V 1.85A RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V