POE26W3.3VS5-R EATON
  • More about POE26W3.3VS5-R EATON
    POE26W3.3VS5-R EATON
    POE26W3.3VS5-R is manufactured by EATON and is categorized in the SMPS & Switching Converter Transformers category. POE26W3.3VS5-R is described as TRANSFRMR 160UH 26W 2.6A POE SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> SMPS & Switching Converter Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  SMPS & Switching Converter Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V