NZMN1-A100 EATON
  • Part Number: NZMN1-A100
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: 3 100 A MCCB, Breaking Capacity 50 kA Fixed Mount xEnergy NZM1
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about NZMN1-A100 EATON
    NZMN1-A100 EATON
    NZMN1-A100 is manufactured by EATON and is categorized in the Contactors category. NZMN1-A100 is described as 3 100 A MCCB, Breaking Capacity 50 kA Fixed Mount xEnergy NZM1. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"