MPI4012V2-1R0-R EATON
  • Part Number: MPI4012V2-1R0-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 1UH 4.5A 47 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about MPI4012V2-1R0-R EATON
    MPI4012V2-1R0-R EATON
    MPI4012V2-1R0-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. MPI4012V2-1R0-R is described as FIXED IND 1UH 4.5A 47 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"