M22M-WJ2H EATON
  • Part Number: M22M-WJ2H
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: Switch Part; Joystick Actuator; 2pos; Mom; Metal Bezel
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about M22M-WJ2H EATON
    M22M-WJ2H EATON
    M22M-WJ2H is manufactured by EATON and is categorized in the Sensor Accessories category. M22M-WJ2H is described as Switch Part; Joystick Actuator; 2pos; Mom; Metal Bezel. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Sensor Accessories from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensor Accessories
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M