LDS0705-3R3M-R EATON
  • Part Number: LDS0705-3R3M-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.19A 13 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LDS0705-3R3M-R EATON
    LDS0705-3R3M-R EATON
    LDS0705-3R3M-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. LDS0705-3R3M-R is described as FIXED IND 3.3UH 4.19A 13 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.