LDS0705-2R2M-R EATON
  • Part Number: LDS0705-2R2M-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5.06A 9 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LDS0705-2R2M-R EATON
    LDS0705-2R2M-R EATON
    LDS0705-2R2M-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. LDS0705-2R2M-R is described as FIXED IND 2.2UH 5.06A 9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.