FWP-40A22FI EATON
  • Part Number: FWP-40A22FI
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FUSE 40A 700V
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"