E57-30GS10-DDB EATON
  • Part Number: E57-30GS10-DDB
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: Sensor, tubular, inductive, 4 pin microconn, 30mm, NPN/PNP, 2W DC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E57-30GS10-DDB EATON
    E57-30GS10-DDB EATON
    E57-30GS10-DDB is manufactured by EATON and is categorized in the Sensors category. E57-30GS10-DDB is described as Sensor, tubular, inductive, 4 pin microconn, 30mm, NPN/PNP, 2W DC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.