E34FB197LRP2A EATON
  • Part Number: E34FB197LRP2A
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: IND LGT FV 120VAC RED LED W/PLASTIC LENS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about E34FB197LRP2A EATON
    E34FB197LRP2A EATON
    E34FB197LRP2A is manufactured by EATON and is categorized in the Panel Mount Indicators category. E34FB197LRP2A is described as IND LGT FV 120VAC RED LED W/PLASTIC LENS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V