CTX50-7-52LP-R EATON
  • Part Number: CTX50-7-52LP-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CTX50-7-52LP-R EATON
    CTX50-7-52LP-R EATON
    CTX50-7-52LP-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. CTX50-7-52LP-R is described as FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM