CTX50-7-52-R EATON
  • Part Number: CTX50-7-52-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CTX50-7-52-R EATON
    CTX50-7-52-R EATON
    CTX50-7-52-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. CTX50-7-52-R is described as FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM