CTX250-4-R EATON
  • More about CTX250-4-R EATON
    CTX250-4-R EATON
    CTX250-4-R is manufactured by EATON and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. CTX250-4-R is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"