CTX250-1-52-R EATON
  • Part Number: CTX250-1-52-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 250UH 1.9A 221 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CTX250-1-52-R EATON
    CTX250-1-52-R EATON
    CTX250-1-52-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. CTX250-1-52-R is described as FIXED IND 250UH 1.9A 221 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.