CTX20-2A-R EATON
  • More about CTX20-2A-R EATON
    CTX20-2A-R EATON
    CTX20-2A-R is manufactured by EATON and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. CTX20-2A-R is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 20.22UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH