CTX150-5-52-R EATON
  • Part Number: CTX150-5-52-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 150UH 7.7A 40.1 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CTX150-5-52-R EATON
    CTX150-5-52-R EATON
    CTX150-5-52-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. CTX150-5-52-R is described as FIXED IND 150UH 7.7A 40.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.