CTX10-7-52-R EATON
  • Part Number: CTX10-7-52-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 10UH 11.4A 8 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CTX10-7-52-R EATON
    CTX10-7-52-R EATON
    CTX10-7-52-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. CTX10-7-52-R is described as FIXED IND 10UH 11.4A 8 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.