CTX10-10-52-R EATON
  • Part Number: CTX10-10-52-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 10UH 16.9A 5.1 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CTX10-10-52-R EATON
    CTX10-10-52-R EATON
    CTX10-10-52-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. CTX10-10-52-R is described as FIXED IND 10UH 16.9A 5.1 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE