BPHA24D24LV EATON
  • Part Number: BPHA24D24LV
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: REPLACEMENT MODULE 24V HYBRID LV
  • Category: TVS Mixed Technology
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS