A20730507CAR50 EATON
  • More about A20730507CAR50 EATON
    A20730507CAR50 EATON
    A20730507CAR50 is manufactured by EATON and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. A20730507CAR50 is described as CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK